فرصت های شغلی:


شرکت خدمات مالی و مشاوره مدیریت بهبود ارقام پارسیان به عنوان یکی از شرکت های پیشرو با مدیرانی با سابقه در حوزه خدمات مالی و بصورت تخصصی در حوزه مشاوره مدیریت، همواره در حال توسعه بوده و با رویکرد گسترش بازار هدف و توسعه شرکت به منظور حضور گسترده تر در بازارهای تخصصی مرتبط ، بصورت مداوم جذب نیرو داشته و پذیرای افراد متخصص و علاقه مند به این حوزه می باشد. لذا کلیه متخصصین حوزه مالی و اقتصادی اعم از مشاورین ، مدیران ، کارشناسان و افراد فعال و علاقه مند به حوزه مالی، می توانند با مراجعه به قسمت فرصت های شغلی در سایت شرکت خدمات مالی و مشاوره مدیریت بهبود ارقام پارسیان ، از نیازهای نیروی انسانی این شرکت آگاه شده و با ارتباط با شرکت از طریق فرم های مربوطه و یا ارسال ایمیل همراه با رزومه ، فرصت همکاری ارزشمند فی ما بین را فراهم آورند.

اگهی استخدام:


الف) حسابدار:
سه نفر لیسانس یا فوق لیسانس حسابداری، دارای حداقل پنج تا ده سال سابقه کار مفید و موثر، با دانش تئوری مناسب، تسلط نسبی به زبان انگلیسی، نرم افزار اکسل، دارای انگیزه کاری و ترجیحاٌ دارای سابقه کار در موسسات حسابداری و حسابرسی معتبر به همکاری دعوت می شوند.

ب) کمک حسابدار:
لیسانس حسابداری، دارای معدل بالا، انگیزه کاری و آشنایی مناسب با اکسل و دانش تئوری مناسب به همکاری دعوت می شوند.


متقاضیان محترم لطفاٌ رزومه کامل خود شامل، مشخصات فردی، تحصیلی، کاری و توانائیهای خود و همچنین حقوق درخواستی مورد نظر را به پست الکترونیک شرکت به شرح زیر ارسال تا برای مصاحبه علمی و تجربی دعوت شوند.